Premini A – Atmosfera Sport // Premini B – Jardines de Llucmajor

Calendari

Jornada 1 05/11/2016 Data Resultats/Horaris
C.B. PETRA-TRIASPORT PORRERES MIXTO – BAHIA SAN AGUSTIN C – MIXTO 05/11/2016 11:00
CB SA CABANETA B – MIXTO – SANT FRANCESC LLOPS – MIXTO 05/11/2016 10:00
CB CAMPOS CONST.BARCELOBRADOR – MIXTO – J.LLUCMAJOR JARDINS DE LLUCMAJOR B – MIXTO 05/11/2016 11:00
JOAN CAPO A – MIXTO – AGORA PORTALS JOYERIAS ROYAL PAOLA – MIXTO 05/11/2016 10:00
J.LLUCMAJOR ATMOSFERA ESPORTS A – MIXTO – BASQUET MURO – MIXTO 05/11/2016 11:00
CIUTAT DE PALMA PISCINES ILLES BALEARS – MIXTO – C.B.EU MOLL – MIXTO 05/11/2016 10:00
Jornada 2 12/11/2016
C.B.EU MOLL – MIXTO – C.B. PETRA-TRIASPORT PORRERES MIXTO 12/11/2016 11:00
BASQUET MURO – MIXTO – CIUTAT DE PALMA PISCINES ILLES BALEARS – MIXTO 11/11/2016 18:30
AGORA PORTALS JOYERIAS ROYAL PAOLA – MIXTO – J.LLUCMAJOR ATMOSFERA ESPORTS A – MIXTO 12/11/2016 12:45
J.LLUCMAJOR JARDINS DE LLUCMAJOR B – MIXTO – JOAN CAPO A – MIXTO 12/11/2016 10:00
SANT FRANCESC LLOPS – MIXTO – CB CAMPOS CONST.BARCELOBRADOR – MIXTO 12/11/2016 11:00
BAHIA SAN AGUSTIN C – MIXTO – CB SA CABANETA B – MIXTO 12/11/2016 9:30
Jornada 3 19/11/2016
C.B. PETRA-TRIASPORT PORRERES MIXTO – CB SA CABANETA B – MIXTO 19/11/2016 11:00
CB CAMPOS CONST.BARCELOBRADOR – MIXTO – BAHIA SAN AGUSTIN C – MIXTO 19/11/2016 10:00
JOAN CAPO A – MIXTO – SANT FRANCESC LLOPS – MIXTO 19/11/2016 10:00
J.LLUCMAJOR ATMOSFERA ESPORTS A – MIXTO – J.LLUCMAJOR JARDINS DE LLUCMAJOR B – MIXTO 19/11/2016 10:00
CIUTAT DE PALMA PISCINES ILLES BALEARS – MIXTO – AGORA PORTALS JOYERIAS ROYAL PAOLA – MIXTO 19/11/2016 10:00
C.B.EU MOLL – MIXTO – BASQUET MURO – MIXTO 19/11/2016 11:00
Jornada 4 10/12/2016
BASQUET MURO – MIXTO – C.B. PETRA-TRIASPORT PORRERES MIXTO 09/12/2016 18:30
AGORA PORTALS JOYERIAS ROYAL PAOLA – MIXTO – C.B.EU MOLL – MIXTO 10/12/2016 11:00
J.LLUCMAJOR JARDINS DE LLUCMAJOR B – MIXTO – CIUTAT DE PALMA PISCINES ILLES BALEARS – MIXTO 10/12/2016 10:00
SANT FRANCESC LLOPS – MIXTO – J.LLUCMAJOR ATMOSFERA ESPORTS A – MIXTO 10/12/2016 11:00
BAHIA SAN AGUSTIN C – MIXTO – JOAN CAPO A – MIXTO 10/12/2016 9:30
CB SA CABANETA B – MIXTO – CB CAMPOS CONST.BARCELOBRADOR – MIXTO 10/12/2016 10:00
Jornada 5 17/12/2016
C.B. PETRA-TRIASPORT PORRERES MIXTO – CB CAMPOS CONST.BARCELOBRADOR – MIXTO 17/12/2016 11:00
JOAN CAPO A – MIXTO – CB SA CABANETA B – MIXTO 17/12/2016 10:00
J.LLUCMAJOR ATMOSFERA ESPORTS A – MIXTO – BAHIA SAN AGUSTIN C – MIXTO 17/12/2016 10:00
CIUTAT DE PALMA PISCINES ILLES BALEARS – MIXTO – SANT FRANCESC LLOPS – MIXTO 17/12/2016 10:00
C.B.EU MOLL – MIXTO – J.LLUCMAJOR JARDINS DE LLUCMAJOR B – MIXTO 17/12/2016 11:00
BASQUET MURO – MIXTO – AGORA PORTALS JOYERIAS ROYAL PAOLA – MIXTO 16/12/2016 18:30
Jornada 6 14/01/2017
AGORA PORTALS JOYERIAS ROYAL PAOLA – MIXTO – C.B. PETRA-TRIASPORT PORRERES MIXTO 14/01/2017 11:00
J.LLUCMAJOR JARDINS DE LLUCMAJOR B – MIXTO – BASQUET MURO – MIXTO 14/01/2017 10:00
SANT FRANCESC LLOPS – MIXTO – C.B.EU MOLL – MIXTO 14/01/2017 11:00
BAHIA SAN AGUSTIN C – MIXTO – CIUTAT DE PALMA PISCINES ILLES BALEARS – MIXTO 14/01/2017 9:30
CB SA CABANETA B – MIXTO – J.LLUCMAJOR ATMOSFERA ESPORTS A – MIXTO 14/01/2017 10:00
CB CAMPOS CONST.BARCELOBRADOR – MIXTO – JOAN CAPO A – MIXTO 14/01/2017 10:00
Jornada 7 21/01/2017
C.B. PETRA-TRIASPORT PORRERES MIXTO – JOAN CAPO A – MIXTO 21/01/2017 11:00
J.LLUCMAJOR ATMOSFERA ESPORTS A – MIXTO – CB CAMPOS CONST.BARCELOBRADOR – MIXTO 21/01/2017 10:00
CIUTAT DE PALMA PISCINES ILLES BALEARS – MIXTO – CB SA CABANETA B – MIXTO 21/01/2017 10:00
C.B.EU MOLL – MIXTO – BAHIA SAN AGUSTIN C – MIXTO 21/01/2017 11:00
BASQUET MURO – MIXTO – SANT FRANCESC LLOPS – MIXTO 20/01/2017 18:30
AGORA PORTALS JOYERIAS ROYAL PAOLA – MIXTO – J.LLUCMAJOR JARDINS DE LLUCMAJOR B – MIXTO 21/01/2017 11:00
Jornada 8 28/01/2017
J.LLUCMAJOR JARDINS DE LLUCMAJOR B – MIXTO – C.B. PETRA-TRIASPORT PORRERES MIXTO 28/01/2017 10:00
SANT FRANCESC LLOPS – MIXTO – AGORA PORTALS JOYERIAS ROYAL PAOLA – MIXTO 28/01/2017 11:00
BAHIA SAN AGUSTIN C – MIXTO – BASQUET MURO – MIXTO 28/01/2017 9:30
CB SA CABANETA B – MIXTO – C.B.EU MOLL – MIXTO 28/01/2017 10:00
CB CAMPOS CONST.BARCELOBRADOR – MIXTO – CIUTAT DE PALMA PISCINES ILLES BALEARS – MIXTO 28/01/2017 10:00
JOAN CAPO A – MIXTO – J.LLUCMAJOR ATMOSFERA ESPORTS A – MIXTO 28/01/2017 10:00
Jornada 9 04/02/2017
C.B. PETRA-TRIASPORT PORRERES MIXTO – J.LLUCMAJOR ATMOSFERA ESPORTS A – MIXTO 04/02/2017 11:00
CIUTAT DE PALMA PISCINES ILLES BALEARS – MIXTO – JOAN CAPO A – MIXTO 04/02/2017 10:00
C.B.EU MOLL – MIXTO – CB CAMPOS CONST.BARCELOBRADOR – MIXTO 04/02/2017 11:00
BASQUET MURO – MIXTO – CB SA CABANETA B – MIXTO 03/02/2017 18:30
AGORA PORTALS JOYERIAS ROYAL PAOLA – MIXTO – BAHIA SAN AGUSTIN C – MIXTO 04/02/2017 11:00
J.LLUCMAJOR JARDINS DE LLUCMAJOR B – MIXTO – SANT FRANCESC LLOPS – MIXTO 04/02/2017 10:00
Jornada 10 11/02/2017
C.B. PETRA-TRIASPORT PORRERES MIXTO – SANT FRANCESC LLOPS – MIXTO 11/02/2017 11:00
BAHIA SAN AGUSTIN C – MIXTO – J.LLUCMAJOR JARDINS DE LLUCMAJOR B – MIXTO 11/02/2017 9:30
CB SA CABANETA B – MIXTO – AGORA PORTALS JOYERIAS ROYAL PAOLA – MIXTO 11/02/2017 10:00
CB CAMPOS CONST.BARCELOBRADOR – MIXTO – BASQUET MURO – MIXTO 11/02/2017 10:00
JOAN CAPO A – MIXTO – C.B.EU MOLL – MIXTO 11/02/2017 10:00
J.LLUCMAJOR ATMOSFERA ESPORTS A – MIXTO – CIUTAT DE PALMA PISCINES ILLES BALEARS – MIXTO 11/02/2017 10:00
Jornada 11 18/02/2017
CIUTAT DE PALMA PISCINES ILLES BALEARS – MIXTO – C.B. PETRA-TRIASPORT PORRERES MIXTO 18/02/2017 10:00
C.B.EU MOLL – MIXTO – J.LLUCMAJOR ATMOSFERA ESPORTS A – MIXTO 18/02/2017 11:00
BASQUET MURO – MIXTO – JOAN CAPO A – MIXTO 17/02/2017 18:30
AGORA PORTALS JOYERIAS ROYAL PAOLA – MIXTO – CB CAMPOS CONST.BARCELOBRADOR – MIXTO 18/02/2017 11:00
J.LLUCMAJOR JARDINS DE LLUCMAJOR B – MIXTO – CB SA CABANETA B – MIXTO 18/02/2017 10:00
SANT FRANCESC LLOPS – MIXTO – BAHIA SAN AGUSTIN C – MIXTO 18/02/2017 11:00
Jornada 12 11/03/2017
BAHIA SAN AGUSTIN C – MIXTO – C.B. PETRA-TRIASPORT PORRERES MIXTO 11/03/2017 9:30
SANT FRANCESC LLOPS – MIXTO – CB SA CABANETA B – MIXTO 11/03/2017 11:00
J.LLUCMAJOR JARDINS DE LLUCMAJOR B – MIXTO – CB CAMPOS CONST.BARCELOBRADOR – MIXTO 11/03/2017 10:00
AGORA PORTALS JOYERIAS ROYAL PAOLA – MIXTO – JOAN CAPO A – MIXTO 11/03/2017 11:00
BASQUET MURO – MIXTO – J.LLUCMAJOR ATMOSFERA ESPORTS A – MIXTO 10/03/2017 18:30
C.B.EU MOLL – MIXTO – CIUTAT DE PALMA PISCINES ILLES BALEARS – MIXTO 11/03/2017 11:00
Jornada 13 18/03/2017
C.B. PETRA-TRIASPORT PORRERES MIXTO – C.B.EU MOLL – MIXTO 18/03/2017 11:00
CIUTAT DE PALMA PISCINES ILLES BALEARS – MIXTO – BASQUET MURO – MIXTO 18/03/2017 10:00
J.LLUCMAJOR ATMOSFERA ESPORTS A – MIXTO – AGORA PORTALS JOYERIAS ROYAL PAOLA – MIXTO 18/03/2017 10:00
JOAN CAPO A – MIXTO – J.LLUCMAJOR JARDINS DE LLUCMAJOR B – MIXTO 18/03/2017 10:00
CB CAMPOS CONST.BARCELOBRADOR – MIXTO – SANT FRANCESC LLOPS – MIXTO 18/03/2017 10:00
CB SA CABANETA B – MIXTO – BAHIA SAN AGUSTIN C – MIXTO 18/03/2017 10:00
Jornada 14 25/03/2017
CB SA CABANETA B – MIXTO – C.B. PETRA-TRIASPORT PORRERES MIXTO 25/03/2017 10:00
BAHIA SAN AGUSTIN C – MIXTO – CB CAMPOS CONST.BARCELOBRADOR – MIXTO 25/03/2017 9:30
SANT FRANCESC LLOPS – MIXTO – JOAN CAPO A – MIXTO 25/03/2017 11:00
J.LLUCMAJOR JARDINS DE LLUCMAJOR B – MIXTO – J.LLUCMAJOR ATMOSFERA ESPORTS A – MIXTO 25/03/2017 10:00
AGORA PORTALS JOYERIAS ROYAL PAOLA – MIXTO – CIUTAT DE PALMA PISCINES ILLES BALEARS – MIXTO 25/03/2017 11:00
BASQUET MURO – MIXTO – C.B.EU MOLL – MIXTO 24/03/2017 18:30
Jornada 15 01/04/2017
C.B. PETRA-TRIASPORT PORRERES MIXTO – BASQUET MURO – MIXTO 01/04/2017 11:00
C.B.EU MOLL – MIXTO – AGORA PORTALS JOYERIAS ROYAL PAOLA – MIXTO 01/04/2017 11:00
CIUTAT DE PALMA PISCINES ILLES BALEARS – MIXTO – J.LLUCMAJOR JARDINS DE LLUCMAJOR B – MIXTO 01/04/2017 10:00
J.LLUCMAJOR ATMOSFERA ESPORTS A – MIXTO – SANT FRANCESC LLOPS – MIXTO 01/04/2017 10:00
JOAN CAPO A – MIXTO – BAHIA SAN AGUSTIN C – MIXTO 01/04/2017 10:00
CB CAMPOS CONST.BARCELOBRADOR – MIXTO – CB SA CABANETA B – MIXTO 01/04/2017 10:00
Jornada 16 08/04/2017
CB CAMPOS CONST.BARCELOBRADOR – MIXTO – C.B. PETRA-TRIASPORT PORRERES MIXTO 08/04/2017 10:00
CB SA CABANETA B – MIXTO – JOAN CAPO A – MIXTO 08/04/2017 10:00
BAHIA SAN AGUSTIN C – MIXTO – J.LLUCMAJOR ATMOSFERA ESPORTS A – MIXTO 08/04/2017 9:30
SANT FRANCESC LLOPS – MIXTO – CIUTAT DE PALMA PISCINES ILLES BALEARS – MIXTO 08/04/2017 11:00
J.LLUCMAJOR JARDINS DE LLUCMAJOR B – MIXTO – C.B.EU MOLL – MIXTO 08/04/2017 10:00
AGORA PORTALS JOYERIAS ROYAL PAOLA – MIXTO – BASQUET MURO – MIXTO 08/04/2017 11:00
Jornada 17 22/04/2017
C.B. PETRA-TRIASPORT PORRERES MIXTO – AGORA PORTALS JOYERIAS ROYAL PAOLA – MIXTO 22/04/2017 11:00
BASQUET MURO – MIXTO – J.LLUCMAJOR JARDINS DE LLUCMAJOR B – MIXTO 21/04/2017 18:30
C.B.EU MOLL – MIXTO – SANT FRANCESC LLOPS – MIXTO 22/04/2017 11:00
CIUTAT DE PALMA PISCINES ILLES BALEARS – MIXTO – BAHIA SAN AGUSTIN C – MIXTO 22/04/2017 10:00
J.LLUCMAJOR ATMOSFERA ESPORTS A – MIXTO – CB SA CABANETA B – MIXTO 22/04/2017 10:00
JOAN CAPO A – MIXTO – CB CAMPOS CONST.BARCELOBRADOR – MIXTO 22/04/2017 10:00
Jornada 18 29/04/2017
JOAN CAPO A – MIXTO – C.B. PETRA-TRIASPORT PORRERES MIXTO 29/04/2017 10:00
CB CAMPOS CONST.BARCELOBRADOR – MIXTO – J.LLUCMAJOR ATMOSFERA ESPORTS A – MIXTO 29/04/2017 10:00
CB SA CABANETA B – MIXTO – CIUTAT DE PALMA PISCINES ILLES BALEARS – MIXTO 29/04/2017 10:00
BAHIA SAN AGUSTIN C – MIXTO – C.B.EU MOLL – MIXTO 29/04/2017 9:30
SANT FRANCESC LLOPS – MIXTO – BASQUET MURO – MIXTO 29/04/2017 11:00
J.LLUCMAJOR JARDINS DE LLUCMAJOR B – MIXTO – AGORA PORTALS JOYERIAS ROYAL PAOLA – MIXTO 29/04/2017 10:00
Jornada 19 06/05/2017
C.B. PETRA-TRIASPORT PORRERES MIXTO – J.LLUCMAJOR JARDINS DE LLUCMAJOR B – MIXTO 06/05/2017 11:00
AGORA PORTALS JOYERIAS ROYAL PAOLA – MIXTO – SANT FRANCESC LLOPS – MIXTO 06/05/2017 11:00
BASQUET MURO – MIXTO – BAHIA SAN AGUSTIN C – MIXTO 05/05/2017 18:30
C.B.EU MOLL – MIXTO – CB SA CABANETA B – MIXTO 06/05/2017 11:00
CIUTAT DE PALMA PISCINES ILLES BALEARS – MIXTO – CB CAMPOS CONST.BARCELOBRADOR – MIXTO 06/05/2017 10:00
J.LLUCMAJOR ATMOSFERA ESPORTS A – MIXTO – JOAN CAPO A – MIXTO 06/05/2017 10:00
Jornada 20 13/05/2017
J.LLUCMAJOR ATMOSFERA ESPORTS A – MIXTO – C.B. PETRA-TRIASPORT PORRERES MIXTO 13/05/2017 10:00
JOAN CAPO A – MIXTO – CIUTAT DE PALMA PISCINES ILLES BALEARS – MIXTO 13/05/2017 10:00
CB CAMPOS CONST.BARCELOBRADOR – MIXTO – C.B.EU MOLL – MIXTO 13/05/2017 10:00
CB SA CABANETA B – MIXTO – BASQUET MURO – MIXTO 13/05/2017 10:00
BAHIA SAN AGUSTIN C – MIXTO – AGORA PORTALS JOYERIAS ROYAL PAOLA – MIXTO 13/05/2017 9:30
SANT FRANCESC LLOPS – MIXTO – J.LLUCMAJOR JARDINS DE LLUCMAJOR B – MIXTO 13/05/2017 11:00
Jornada 21 20/05/2017
SANT FRANCESC LLOPS – MIXTO – C.B. PETRA-TRIASPORT PORRERES MIXTO 20/05/2017 11:00
J.LLUCMAJOR JARDINS DE LLUCMAJOR B – MIXTO – BAHIA SAN AGUSTIN C – MIXTO 20/05/2017 10:00
AGORA PORTALS JOYERIAS ROYAL PAOLA – MIXTO – CB SA CABANETA B – MIXTO 20/05/2017 11:00
BASQUET MURO – MIXTO – CB CAMPOS CONST.BARCELOBRADOR – MIXTO 19/05/2017 18:30
C.B.EU MOLL – MIXTO – JOAN CAPO A – MIXTO 20/05/2017 11:00
CIUTAT DE PALMA PISCINES ILLES BALEARS – MIXTO – J.LLUCMAJOR ATMOSFERA ESPORTS A – MIXTO 20/05/2017 10:00
Jornada 22 27/05/2017
C.B. PETRA-TRIASPORT PORRERES MIXTO – CIUTAT DE PALMA PISCINES ILLES BALEARS – MIXTO 27/05/2017 11:00
J.LLUCMAJOR ATMOSFERA ESPORTS A – MIXTO – C.B.EU MOLL – MIXTO 27/05/2017 10:00
JOAN CAPO A – MIXTO – BASQUET MURO – MIXTO 27/05/2017 10:00
CB CAMPOS CONST.BARCELOBRADOR – MIXTO – AGORA PORTALS JOYERIAS ROYAL PAOLA – MIXTO 27/05/2017 10:00
CB SA CABANETA B – MIXTO – J.LLUCMAJOR JARDINS DE LLUCMAJOR B – MIXTO 27/05/2017 10:00
BAHIA SAN AGUSTIN C – MIXTO – SANT FRANCESC LLOPS – MIXTO 27/05/2017 9:30

Ús de cookies

Aquest lloc web utilitza cookies perquè vostè tingui la millor experiència d'usuari. Si continua navegant està donant el seu consentiment per a l'acceptació de les esmentades cookies i l'acceptació de nostra política de cookies, cliqui l'enllaç per a més informació.

ACEPTAR
Aviso de cookies